Results for Greco-Roman Senior Nationals

130 KG
1st Cohlton Schultz CO (Sunkist Kids Wrestling Club) VPO1 West Cathcart IL (New York Athletic Club), 4-2
3rd Donny Longendyke MN (Minnesota Storm) VPO1 Tanner Farmer IL (New York Athletic Club), 3-1
5th Luke Luffman IL (Illinois Regional Training Center/Illini WC) VSU Malcolm Allen St Paul, MN (Legends of Gold), 8-0
7th Zach Schrader CA (Unattached) VIN Austin Emerson MI (Nebraska Wrestling Training Center)

60 KG
1st Alex Thomsen IA (Nebraska Wrestling Training Center) VPO1 Mosha Schwartz CO (Unattached), 5-3
3rd Taylor Lamont UT (Sunkist Kids Wrestling Club) VSU Chance Rich CA (Roadrunner WC), 8-0
5th Randon Miranda CA (New York Athletic Club) VSU Dylan Koontz WI (TMWC/OHIO RTC), 9-0
7th Brady Koontz WI (TMWC/OHIO RTC) VSU1 Conor Knopick NE (MWC Wrestling Academy), 10-2

67 KG
1st Benjamin Peak WI (Sunkist Kids Wrestling Club) VSU Calvin Germinaro MN (Minnesota Storm), 8-0
3rd Lenny Merkin NY (New York Athletic Club) VSU Anthony Abidin West Point, NY (West Point Wrestling Club), 10-0
5th Nolan Baker Byron, IL (New York Athletic Club) VFA Jessy Williams NY (New York Athletic Club), 4-0
7th Jasiah Williams OR (CSU Pueblo Wrestling RTC) VSU Duncan Nelson IL (Unattached), 8-0

77 KG
1st Kendrick Sanders MI (New York Athletic Club) VSU Patrick Smith MN (Minnesota Storm), 8-0
3rd Alec Ortiz MN (Minnesota Storm) VPO1 Peyton Robb MN (Nebraska Wrestling Training Center), 6-1
5th Ryan Epps MN (Minnesota Storm) VSU Zachary Grimes CO (SWAT), 9-0
7th Fritz Schierl WI (TMWC/OHIO RTC) VSU Eddie Smith IA (Dubuque Wrestling Club), 9-0

87 KG
1st Alan Vera FL (New York Athletic Club) VPO1 Josef Rau MN (TMWC/IRTC), 7-1
3rd Zachary Braunagel IL (Illinois Regional Training Center/Illini WC) VPO1 Marcus Finau HI (New York Athletic Club), 6-2
5th Christian Dulaney MN (Minnesota Storm) VIN Trent Munoz CA (Unattached)
7th Lukas Poloncic MN (Minnesota Storm) VSU John Hagey NM (505 Wrestling Club), 10-0

97 KG
1st Nicholas Boykin TN (Sunkist Kids Wrestling Club) VPO1 Chad Porter AZ (Sunkist Kids Wrestling Club), 5-1
3rd Braxton Amos Mineral Wells, WV (Badger Regional Training Center) VSU Jeremiah Imonode NY (West Point Wrestling Club), 8-0
5th Brady Vogel IA (Unattached) VFA John Kent LA (Unattached), 2-1
7th Denzel Mabry CA (Unattached) VIN Nino Bonaccorsi PA (Pittsburgh Wrestling Club)